Automatic watch silver dial at 12 o'clock to set the famous classic Constance heartbeat window rolex replica watches, let FC-310 movement at a glance. Dial also features exquisite guilloché carved decoration, elegant black Roman numerals, and replica watches uk along the dial across the Breguet-style pointer. Transparent back cover presents decorative spiral self-winding movement swiss replica watches. Or dark brown leather strap for the overall shape to replica watches add a stylish atmosphere.

Ana Sayfa

ATLASTEK : Yazılım Ortağınız

ATLASTEK müşterilerine web tabanlı teknolojilerle değişik yazılım çözümlerinin temini konularında uzmanlaşmış iki şirketin giriştiği milletlerarası bir ortak teşebbüsün sonucudur.

ATLASTEK Şirketi, yazılım piyasası ve lisanslama usulleri hakkında sahip olduğu geniş bilgiyi bu konudaki yılların deneyimi ile birleştirip, bilhassa kaliteyi göz önünde tutarak, müşterilerine en mükemmel hizmeti vermeyi, onlardan gelebilecek her türlü istek ve gereksinmeyi derhal ve gecikmeden en hızlı bir şekilde karşılamayı prensip edinmiştir.

Uzmanlığımızın, şirket veya kurumunuzun yazılım yatırımları sürecinde ve bunların sonraki safhalarındaki yönetiminde sizlere inanılmaz bir servet kazandıracağına eminiz.

Aynı doğrultuda, ATLASTEK, müşterilerinin yapılarına en uygun yazılım lisanslama şeklini sağlamayı, bununla ilgili en kaliteli servisi temin etmeyi, söz konusu hizmetleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

ATLASTEK, Küçük ve Orta Boy İşletmeler (KOBİ)’lere yönelik dünya yazılım yapımcıları tarafından ölçüye göre düşünülmüş yüksek nitelikli özel ısmarlama lisanslama çözümleri getirmekte, bu maksatla, şirketinizin randımanlı bir şekilde yönetimi için gerekli en uygun yazılımı sağlayabilecek geniş bir sistem geliştirmiştir.

ATLASTEK, kısa bir süre önce, tüm Microsoft yazılımlarını lisanslama yetkisini temsil eden Microsoft Certified Gold Partner (Onaylı Microsoft Altın Üyesi) unvanını kazanmış olup, aynı zamanda, kullanıcıların sayısı, menşei, veya temin edecekleri hizmetlerin kapsamı ve amacını gözetmeksizin, şirketiniz veya tüm müşterileriniz hizmet etmek üzere Microsoft SPLA distribütörü olmuştur.

ATLASTEK’in çalışma felsefesi, büyük küçük olsun, tüm müşterilerinin her birinin isteyebileceği her türlü bilgiyi, fiyat yapısını, yan hizmetleriyle birlikte insancıl ve kendine özel bir şekilde, tek bir adreste, temin edebilecek kendine has bir yazılım ağını de içeren birebir servise hak ettiği temel ilkesi üzerinde kurulmuştur. İş gereksinmelerinizin en kısa sürede ve en uygun şekilde karşılanması başlıca ve en önemli başarımız olacaktır.

ATLASTEK, ayrıca müşterilerine sunmakta olduğu servisin devamı ve gelişmesi doğrultusunda sürekli profesyonel bir eğitimin önemini idrak etmektedir.

Tüm bu güçlerin bir araya gelmesi, ATLASTEK’i EN MÜKEMMEL YAZILIM ORTAĞINIZ YAPACAKTIR.

ATLASTEK’in satış ağı 4 ana departmandan oluşmaktadır:

SMB Yazılım Departmanı – Dünya yazılım imalatçılarının, takriben 5–250 adet bilgisayar kullanan Küçük ve Orta Boy İşletmelere mahsus geliştirdikleri yazılımlar için lisans alma çözümleri temin eder.

Microsoft Yazılım Sağlayıcı Lisanslama Sözleşmesi (SPLA) - Şirket ve kurumlara küresel lisanslama çözümleri temin etme konusunda uzmanlaşmış olup, müşterilerine kendi sunucularına girme imkânı ile Microsoft yazılımlarını kullanma olanağını sağlamaktadır.

WEB Ağı Barındırma Sistemi – İleri gelen WEB Ağı Barındırma servislerle olan bağlantılarından yararlanarak, kullanıcı ve müşterilerine, ortak veya özel sunucu (server) ile Internet, Tanım Kümesine (Domain) adlarının kayıt hizmetleri, ftp servisleri, e-mail ve sair yönetmelik araçları gibi çözümler temin eder.

Yazılım Varlıkları Yöneticiliği (SAM): – Kurumunuza ait yazılım varlıkların, çalışma ömürleri süresince yönetimi, denetimi ve korunması için uygulanması gerekli yöntemler; şirketinizde kurulu ve çalışmakta olan sistemlerle ilgili yasal zorunluluklar dahil lisanslama sorunları ve bunlarla ilgili tüm hizmetlerin temini.

When the square watch was particularly welcomed by replica rolex women in the 1920s, men began to rolex replica abandon the round pocket watch and change the watch during this period. In order to break the tradition, while retaining the practical elements, the watch factory began to use a square case, because it is easier to install leather strap. This design won the favor of rolex replica watches the trendsetters at the time, and this innovative shape quickly became a fashion indicator of replica watches uk the era.

İletişim

Kemeraltı Cad. Öney İş Hanı No:2 Kat:6 34425 - Karaköy - Beyoğlu / İstanbul

Tel : +90 (212) 293 80 55

Faks: +90 (212) 292 33 98

Web: www.atlastek.com.tr

E-mail: info@atlastek.com.tr

Copyright © 2008 ATLASTEK